İzmir'in yeşil teknoloji startupları kurumsal şirketlerle buluşuyor!

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve TEPAV işbirliğiyle, kurumsal şirketlerle İzmir'deki yeşil teknoloji startuplarını bir araya getirdiğimiz bir program düzenliyoruz.

Değişime daha hızlı uyum sağlamak, yeni teknolojilerin sunduğu fırsatlardan erken faydalanan olmak, birlikte dönüşmek, birlikte daha hızlı büyümek, birlikte değer yaratmak için kurumsal şirketlerle yeşil teknoloji startuplarını, 11 Mayıs'ta İzmir'de bir araya getiriyoruz.

Küresel gündemin en önemli meselelerinden olan sürdürülebilirliğe birlikte katkı vermek için İzmir'de işbirliğinin ilk adımlarını atmak için buluşuyoruz.

Kurumsal şirketlerle startupların işbirliği, girişimcilik ve inovasyon ekosisteminin bir sonraki aşamaya geçebilmesi için olmazsa olmaz. İşte tam da bu nedenle İzmir'de bu işbirliğinin ilk adımlarını atacak buluşmayı gerçekleştiriyoruz. Ortak Ar-Ge projelerinden, hizmet/ürün satışına, yatırımlardan teknoloji lisanslamaya kadar farklı birçok kanaldan işbirliği için ön koşul ilk teması sağlamak. İzmir'de kurumsal şirketlerle buluşmaya hazır yeşil teknoloji startuplarının işbirliği için ilk teması sağlamayı amaçlıyoruz.

İzmir'de bir ilk gerçekleştiriyoruz ve sürdürülebilirlik teması altında kurumsal şirketlerle startupların ilişkisini tetiklemek için buluşuyoruz.

Nasıl bir süreç?

  • İzmir'deki yeşil teknoloji startuplarından bir havuz oluşturuyoruz ve değerlendirerek 11 Mayıs buluşması için önceliklendiriyoruz

  • Startupları kurumsal şirketlerle buluşmaya mentorlerimiz ile hazırlıyoruz

  • 11 Mayıs'ta startupları kurumsal şirketlerle buluşturuyoruz

  • İlk temas sonrası farklı kanallardan işbirliğinin gerçekleşmesi için devam programları planlıyoruz

http://greentechizmir.izka.org.tr


Son Paylaşımlar
Arşiv
Bizi Takip Edin
  • ReDis Innovation