Yeşil Teknoloji Startupları, Kurumsal Aktörlerle İzmir'de Buluşuyor

GreenTech İzmir 2019'da sınırlarını genişletti! Türkiye'nin her yerinden yeşil teknoloji startupları ve kurumsal aktörleri İzmir'e bekliyoruz

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji Piyasaları İşletme A.Ş. (EPİAŞ), Endeavor Türkiye, GCIP-Türkiye, Redis Innovation ve İzmir’deki tüm Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknoloji Transfer Ofisleri ve Kuluçka Merkezleri işbirliğiyle düzenlenen Greentech İzmir 2019 Programı, yeşil teknoloji startuplarını kurumsal aktörlerle buluşturuyor.

Geçtiğimiz yıl İzmir’den katılım sağlayan startuplar ile birincisi düzenlenen ve yoğun ilgi gören Greentech İzmir, bu yıl tüm Türkiye’den startupların katılımına açık. Program sayesinde startuplar, temiz teknoloji ürünlerini, Türkiye'nin her yerinden yerli ve yabancı kurumsal şirketler, kamu kurumları, belediye, organize sanayi bölgesi gibi kurumsal aktörlere tanıtma imkanına sahip olacak.

  • Değişime daha hızlı uyum sağlamak,

  • yeni teknolojilerin sunduğu fırsatlardan erken faydalanan olmak,

  • birlikte dönüşmek,

  • birlikte daha hızlı büyümek,

  • sürdürülebilirlik temasında birlikte değer yaratmak için,

kurumsal aktörlerle yeşil teknoloji startuplarını İzmir’de bir araya getiriyoruz. Birlikte büyümek ve değer yaratmak için, ortak Ar-Ge projelerinden, hizmet/ürün satışına, yatırımlardan teknoloji lisanslamaya kadar farklı birçok kanaldan işbirliğinin ilk adımlarını atacak buluşmayı gerçekleştiriyoruz. Önce hazırlık kampımıza, onu takiben de kurumsal aktörlerle buluşma gününe katılmak için yeşil teknoloji startuplarının başvurularını bekliyoruz. Kurumsal aktörler tarafında ise, buluşma gününde, Türkiye’nin her yerinden yerli ve yabancı kurumsal şirketlerin yanı sıra, belediyeler, organize sanayi bölgeleri ve ilgili kamu kurumları yer alacak.

Program detayları ve başvuru için: http://greentechizmir2019.izka.org.tr/

Son başvuru tarihi: 17 Mayıs 2019

İletişim: [email protected]


Son Paylaşımlar
Arşiv
Bizi Takip Edin
  • ReDis Innovation